Webbyt
Webbyt
Kontaktai  
Prekyba batutais
Batutai visiems - vaikams, vaikučiams, suaugusiems.
Nesvarbu ar lyja ar sninga - visada galima šokinėti!
         
Svetainės medis Svetainės medis
Webbyt
Spausdinti Spausdinti
 
Webbyt
Webbyt Prekyba batutais
Webbyt
Webbyt
Batutai visiems
Webbyt
Batutai ant vandens
Webbyt
Pokerio stalai
Webbyt
Pripuciami batutai
Webbyt
Sportiniai batutai
Webbyt
Taga dviratis

Webbyt
Webbyt Draugai
Webbyt
Drabužiai vaikams, higienos prekės, aksesuarai
 
Webbyt

Batutai visiems

Webbyt

ŽIEMOS KAINOS JAU ČIA!!!!

 Galimi tokie batutai: 


Vežame is Vokietijos. 

Užsakymą galime priimti nurodytu telefonu. Nereikia išankstinio rezervavimo, nereikia užstato, galima atsiskaityti vietoje atsiimant prekę, o galima ir pavedimu. Batuto nereikia ilgai laukti kaip grupinių išpardavimų portaluose. Pirkdami pas mus gausite 100% garantija, kad neprarasite pinigų atlikę išankstinį mokėjimą. Batutus parduodame ir išsimoketinai(Jūs turite pasitarti su Jūsų banku).

Išmatavimai (skersmuo) : 

3m - 150EUR(buvusi kaina 260EUR arba 900lt). 

Nuolaidos:

 

Jei norite dar 30EUR nuolaidos - susiraskite mus www.facebook.com, spauskite ant esančios nuotraukos akcijos patinka, dalinkis bei rašyk komentarą kuris turi surinkti ne mažiau 300 like. 

Dalyvauk grupiniame pirkime. Susiraskite mus www.facebook.com, spausk patinka ant nuotraukos, dalinkis, rašyk komentarą "noriu pirkti batutą iš www.batutaslt.lt", lauk taip pat norinčių įsigyti batutą. Susirinkę ne mažiau 20-ties norinčiųjų pirkti batutą parduosime kiekvieną su 20 eurų nuolaida.

Praneškite mums jei radote tokį batutą pigiau - mes pasiulysime geriausią kainą.

 

(batuto surinkimas 15EUR(buvusi kaina 30EUR arba 104lt). Perkant 3vnt batutų - surinkimas NEMOKAMAS.

 

1,8m, 2,44m, 3,66m, 4,26m, 4,88m kol kas nėra.

Populiariausi Vokietijoje tik originalūs batutai "FREUDE"

Nauji, nepažeisti(nesurinkti iš skirtingų dėžių ar gamintojų), supakuoti, nebrokuoti, su garantija, visada turime Jusu mieste. 


3m skersmens batutai su išoriniais apsauginiais tinklais, specialios apsaugos ant spyruoklių, tinklas turi landą su užtrauktuku ir specialius papildomus užsegimus jei vaikas atsegtų užtrauktuką. 

Gamintojas turi CE ir TUV sertifikatus. 

Nemokamai galime atvežti į Vilnių, Kauną, Panevėžį, Šiaulius, Telšius, Palangą, Klaipėdą, Plungę, Uteną ir t.t. 

 

www.batutaslt.lt dėkoja visiems žmonėms, kurie pamatė mūsų reklamą, dalinosi, spaudė patinka ant komentarų. Dvi šeimos bus apdovanotos batutais... bet, Lietuvoje yra daug tokių šeimų, kurių vaikučiai serga įvairiomis ligomis, tame tarpe ir skausmingu vėžiuku. Prašome visų pamačiusių mūsų skelbiamą informaciją nebūti abejingiems ir pervesti nors po vieną eurą į LIETUVOS VAIKŲ VĖŽIO ASOCIACIJA, LT987300 0100 0244 6960 asociacija Paguoda, Swedbank banke. Visą informaciją apie šių žmonių nuostabią veikla skaitykite www.paguoda.lt
Taip pat pirkdami pas mus batutą ir pervesdami šiai asociacijai 5 eurus - iš mūsų gausite papildoma 5 eurų nuolaidą. Jei iš trisdešimties tūkstančių pamačiusių mūsų skelbiamą akciją nors tūkstantis perves po vieną eurą - bus didelė parama vėžiuku sergantiems vaikučiams. Nebūkime abejingi.Ar pradžiuginai savo vaiką? Ar nori pamatyti blizgančias iš meilės ir nuostabos akis? O beje, gal nori sugrįžti i vaikystę? 
Pats geriausias vaistas vaikui fiziškai sustiprėti, o gal net tapti garsiu sportininku! 

P.S. Batutas naudojamas visus metus, bet kokiu oru, jis juk neperšlampamas, o patikėkit, kaip malonu šokinėti lyjant arba sningant snieguciui! 

 

 

 

 

 

3m skersmens batutas su tinklu nuo 120EUR
3m skersmens batutas su tinklu nuo 120EUR