Webbyt
Webbyt
Kontaktai  
Prekyba batutais
Batutai visiems - vaikams, vaikučiams, suaugusiems.
Nesvarbu ar lyja ar sninga - visada galima šokinėti!
         
Svetainės medis Svetainės medis
Webbyt
Spausdinti Spausdinti
 
Webbyt
Webbyt Prekyba batutais
Webbyt
Webbyt
Batutai visiems
Webbyt
Batuto surinkimas
Webbyt
Batutai ant vandens
Webbyt
Sportiniai batutai
Webbyt
Taga dviratis
Webbyt
Pokerio ir biliardo stalai

Webbyt
Webbyt Draugai
Webbyt
Drabužiai vaikams, higienos prekės, aksesuarai
 
Webbyt

Batutai visiems

Webbyt

Mes sumažinome didžiųjų batutų kainas!!!

Darbo valandos - darbo dienomis nuo 10.00 iki 17.00.

 Galimi tokie batutai: 

 

 
Vezame is Vokietijos.
 
Išmatavimai (skersmuo) : 
 
Pirma kategorija: 
Batutai turi išorinį o ne vidinį tinklą(yra daugiau vietos šokinėti), tinklas užmaunamas ant stulpų o ne kabinamas viršuje kilpelėmis(šokinėdamas vaikutis nenutrauks tinklo), tinklo apačia prisegama specialiais prisegimais o ne raišteliais ant stulpo apačios(vaikas neiškris pro tinklo apačią), tinklas turi landą viduryje o ne ant stulpo(pastoviai lendant pro landą ant stulpo landa greičiau suplyšta nei naudojant per vidurį), landa turi užtrauktuką(kiti batutai gali ir neturėti), papildomai užtrauktukas turi specialius užsegimus čik čik jei vaikutis atsisegtų užtrauktuką(o ne kabliukus), yra specialios apsaugos ant spyruoklių, rėmo lankas turi specialius sudvigubinimus ties sujungimais(išlaiko didesnį svorį), mes visada turime atsarginių dalių jei įvyks nelaimė. Jei Jums rūpi kokybė - šis batutas Jums. Batutai atlaiko ne daugiau 150kg visų šokinėjančių svorio, (3 po 50kg, 5 po 30kg vaikuciai), didesnio išmatavimo batutai nuo 3,66m atlaiko iki 150kg šokinėjančių svorio. Ant batuto vienu metu gali šokinėti tik vienas vaikas(saugumo sumetimais)
 
 
Antra kategorija:
Batutai su vidiniu tinklu. Patobulinta tinklo kabinimo konstrukcija - lankas, ant kurio maunasi tinklas(anksčiau jis kabindavosi tik virvutėmis, dėl ko tinklas nuplyšdavo). Patobulinta rėmo konstrukcija - turi specialius sutvirtinimus dėl didesnio galimo svorio. Tinklas turi landą per vidurį, turi specialius užsegimus(ne kabliukus ir ne "lipučkas"). Batutas turi krepšinio lentą(smagu šokinėti ir dėti į "kašį"). Žalios spalvos.
 
Pirma kategorija:
1,8m - 120eur(414lt) vaikučiams, nėra
2,44m - 140eur(483lt) vaikučiams, nėra
3,05m - 180eur (621lt) vaikučiams
3,65m - (nėra) 219eur arba 756lt(buvusi kaina 250eur arba 863lt) + dovanojame kopetėles, tinka vaikučiams ir suaugusiems
4,26m - 249eur(nėra) arba 860lt(buvusi kaina 300eur arba 1036lt) + dovanojame kopetėles, tinka vaikučiams ir suaugusiems
4,88m - 269eur(nėra) arba 929lt(buvusi kaina 350eur arba 1208lt) + dovanojame kopetėles, tinka vaikučiams ir suaugusiems
 
Antra kategorija:
3,05m - 249eur(860lt) + dovanojame krepšinio lentą ir kopetėles, tinka vaikučiams ir suaugusiems
3,65m - 299eur(1032lt) + dovanojame krepšinio lentą ir kopetėles, tinka vaikučiams ir suaugusiems
4,26m - 349eur(1205lt) + dovanojame krepšinio lentą ir kopetėles, tinka vaikučiams ir suaugusiems
 
Batutų kainos nurodytos su apsauginiais tinklais ir su apsaugomis ant spyruoklių.
 
 
Visada turime atsarginių dalių.
 
Populiariausi Vokietijoje tik originalūs batutai "FREUDE"
 
Nauji, nepažeisti, supakuoti, nebrokuoti, garantija.
 
 
Daug klausimų kyla kokį batutą pirkti, patarimas - žiūrėkite kas naudos batutą, jei naudos tik vaikutis - neišlaidaukite, pirkite vaikučiams skirtus batutus, jei norite šokinėti suaugę žmonės - pirkite ir suaugusiems skirtus batutus.
 
Visų dydžių skersmens batutai su išoriniais apsauginiais tinklais, specialios apsaugos ant spyruoklių, tinklas turi landą su užtrauktuku ir specialius papildomus užsegimus jei vaikas atsegtų užtrauktuką.
 
Gamintojas turi CE ir TUV sertifikatus. 
 
Batutus vežame su Venipak siuntų tarnyba į visus Lietuvos adresus(išskyrus Kuršių Neriją), atsiskaityti galite ir grynais kurjeriui ir pavedimu(išankstiniu).
Pervežimo kainos (užsakant iki 15.00val gavimas į Pirkėjo adresą kitą dieną, galima į namus, o galima ir į darbovietę) -
3,05m - 9eur + 10eur jei kelias iki Pirkėjo ne asfaltuotas(maximum iki 5km)
3,66m - 12eur + 10eur jei kelias iki Pirkėjo ne asfaltuotas(maximum iki 5km)
4,26m ir 4,88m - 15eur + 10eur jei kelias iki Pirkėjo ne asfaltuotas(maximum iki 5km)
Geriau nesitampykite ir nelaužykite savo mašinų, pasinaudokite kitų darbu.
 
Ar pradžiuginai savo vaiką? Ar nori pamatyti blizgančias iš meilės ir nuostabos akis? O beje, gal nori sugrįžti i vaikystę?
Pats geriausias vaistas vaikui fiziškai sustiprėti, o gal net tapti garsiu sportininku!
P.S. Batutas naudojamas visus metus, bet kokiu oru, jis juk neperšlampamas, o patikėkit, kaip malonu šokinėti lyjant arba sningant snieguciui!

Norint, kad batutas ilgiau tarnautų naudotojas turėtų pastebėti - batuto kojos turi stovėti 90 laipsniu kampu(negalima statyti ne ant lygaus paviršiaus, kad viena koja nebūtų duobėje, ko pasekoje gali lūžinėti), naudotojų batukų paduose negali būti aštrių akmenukų(subadys šokinejimo dangą), pririškite batutą prie žemės, kad uraganinis vėjas neapverstų, nešvęskite vaiko gimtadienio penkiese su kokteiliais rankose(viršysite svorį).

 

www.batutaslt.lt dėkoja visiems žmonėms, kurie pamatė mūsų reklamą, dalinosi, spaudė patinka ant komentarų. Dvi šeimos bus apdovanotos batutais... bet, Lietuvoje yra daug tokių šeimų, kurių vaikučiai serga įvairiomis ligomis, tame tarpe ir skausmingu vėžiuku. Prašome visų pamačiusių mūsų skelbiamą informaciją nebūti abejingiems ir pervesti nors po vieną eurą į LIETUVOS VAIKŲ VĖŽIO ASOCIACIJA, LT987300 0100 0244 6960 asociacija Paguoda, Swedbank banke. Visą informaciją apie šių žmonių nuostabią veikla skaitykite www.paguoda.lt
Taip pat pirkdami pas mus batutą ir pervesdami šiai asociacijai 5 eurus - iš mūsų gausite papildoma 5 eurų nuolaidą. Jei iš trisdešimties tūkstančių pamačiusių mūsų skelbiamą akciją nors tūkstantis perves po vieną eurą - bus didelė parama vėžiuku sergantiems vaikučiams. Nebūkime abejingi.Ar pradžiuginai savo vaiką? Ar nori pamatyti blizgančias iš meilės ir nuostabos akis? O beje, gal nori sugrįžti i vaikystę? 
Pats geriausias vaistas vaikui fiziškai sustiprėti, o gal net tapti garsiu sportininku! 

P.S. Batutas naudojamas visus metus, bet kokiu oru, jis juk neperšlampamas, o patikėkit, kaip malonu šokinėti lyjant arba sningant snieguciui! 

 

 

 

 

 


Batutas su krepšinio lenta žalias
Batutas su krepšinio lenta žalias
Batutas su krepšinio lenta žalias
Batutas su krepšinio lenta žalias
 
Krepšinio lenta batutui
Krepšinio lenta batutui
surinkimas
Surinkimas
surinkimas
Surinkimas
 
surinkimas
Surinkimas
surinkimas
Surinkimas
surinkimas
Surinkimas
 
surinkimas
Surinkimas
surinkimas
Surinkimas
surinkimas
Surinkimas