Webbyt
Webbyt
Kontaktai  
Prekyba batutais
Batutai visiems - vaikams, vaikučiams, suaugusiems.
Nesvarbu ar lyja ar sninga - visada galima šokinėti!
         
Svetainės medis Svetainės medis
Webbyt
Spausdinti Spausdinti
 
Webbyt
Webbyt Prekyba batutais
Webbyt
Webbyt
Batutai visiems
Webbyt
Batuto surinkimas
Webbyt
Batutai ant vandens
Webbyt
Pripuciami batutai
Webbyt
Sportiniai batutai
Webbyt
Taga dviratis
Webbyt
Pokerio stalai

Webbyt
Webbyt Draugai
Webbyt
Drabužiai vaikams, higienos prekės, aksesuarai
 
Webbyt

Batutai visiems

Webbyt

Pavasarinės kainos jau čia!!!!

 

Dirbame ir šestadieniais, sekmadieniais.

 Galimi tokie batutai: 

 

 
Vezame is Vokietijos.
 
Išmatavimai (skersmuo) : 
 
3,05m - 129EUR(buvusi kaina 180EUR arba 621lt, dabar tik 445lt) . 3,05m skersmens batutai turi išorinį o ne vidinį tinklą(yra daugiau vietos šokinėti), tinklas užmaunamas ant stulpų o ne kabinamas viršuje kilpelėmis(šokinėdamas vaikutis nenutrauks tinklo), tinklo apačia prisegama specialiais prisegimais o ne raišteliais ant stulpo apačios(vaikas neiškris pro tinklo apačią), tinklas turi landą viduryje o ne ant stulpo(pastoviai lendant pro landą ant stulpo landa greičiau suplyšta nei naudojant per vidurį), landa turi užtrauktuką(kiti batutai gali ir neturėti), papildomai užtrauktukas turi specialius užsegimus čik čik jei vaikutis atsisegtų užtrauktuką(o ne kabliukus), yra specialios apsaugos ant spyruoklių, rėmo lankas turi specialius sudvigubinimus ties sujungimais(išlaiko didesnį svorį), mes visadan turime atsarginių dalių jei įvyks nelaimė. Jei Jums rūpi kokybė - šis batutas Jums. Batutai atlaiko ne daugiau 150kg visų šokinėjančių svorio, (3 po 50kg, 5 po 30kg vaikuciai). Ant batuto vienu metu gali šokinėti tik vienas vaikas(saugumo sumetimais)
 
 
Akcija!!!
Dabar atvežimas į Pirkėjo adresą bei batuto surinkimas Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje tekainuoja 20 eurų(buvusi kaina 30EUR arba 104lt)(batutas surenkamas tik Vilniuje, Kaune, Klaipedoje). Pasinaudok šiuo pasiulymu.
 
 
1,8m - 120eur(414lt) vaikučiams 
2,44m - 140eur(483lt) vaikučiams 
3,05m - 129eur(445lt)(buvusi kaina 180eur 621lt) vaikučiams 
3,66m - 250eur(863lt) dovanojame kopetėles, vaikučiams ir suaugusiems
4,26m - 300eur(1036lt) dovanojame kopetėles, vaikučiams ir suaugusiems
4,88m - 350eur(1208lt) dovanojame kopetėles, vaikučiams ir suaugusiems
 
Batutų kainos nurodytos su apsauginiais tinklais ir su apsaugomis ant spyruoklių.
 
 
Visada turime atsarginių dalių.
 
Populiariausi Vokietijoje tik originalūs batutai "FREUDE"
 
Nauji, nepažeisti, supakuoti, nebrokuoti, garantija.
 
 
Daug klausimų kyla kokį batutą pirkti, patarimas - žiūrėkite kas naudos batutą, jei naudos tik vaikutis - neišlaidaukite, pirkite vaikučiams skirtus batutus, jei norite šokinėti suaugę žmonės - pirkite ir suaugusiems skirtus batutus.
 
Visų dydžių skersmens batutai su išoriniais apsauginiais tinklais, specialios apsaugos ant spyruoklių, tinklas turi landą su užtrauktuku ir specialius papildomus užsegimus jei vaikas atsegtų užtrauktuką.
 
Gamintojas turi CE ir TUV sertifikatus. 
 
Batutus galite atsiimti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Telšiuose, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje arba pakeliui šių miestų. Už atvežimą mokėti nereikia.
 
Ar pradžiuginai savo vaiką? Ar nori pamatyti blizgančias iš meilės ir nuostabos akis? O beje, gal nori sugrįžti i vaikystę?
Pats geriausias vaistas vaikui fiziškai sustiprėti, o gal net tapti garsiu sportininku!
P.S. Batutas naudojamas visus metus, bet kokiu oru, jis juk neperšlampamas, o patikėkit, kaip malonu šokinėti lyjant arba sningant snieguciui!

Norint, kad batutas ilgiau tarnautų naudotojas turėtų pastebėti - batuto kojos turi stovėti 90 laipsniu kampu(negalima statyti ne ant lygaus paviršiaus, kad viena koja nebūtų duobėje, ko pasekoje gali lūžinėti), naudotojų batukų paduose negali būti aštrių akmenukų(subadys šokinejimo dangą), pririškite batutą prie žemės, kad uraganinis vėjas neapverstų, nešvęskite vaiko gimtadienio penkiese su kokteiliais rankose(viršysite svorį).

 

www.batutaslt.lt dėkoja visiems žmonėms, kurie pamatė mūsų reklamą, dalinosi, spaudė patinka ant komentarų. Dvi šeimos bus apdovanotos batutais... bet, Lietuvoje yra daug tokių šeimų, kurių vaikučiai serga įvairiomis ligomis, tame tarpe ir skausmingu vėžiuku. Prašome visų pamačiusių mūsų skelbiamą informaciją nebūti abejingiems ir pervesti nors po vieną eurą į LIETUVOS VAIKŲ VĖŽIO ASOCIACIJA, LT987300 0100 0244 6960 asociacija Paguoda, Swedbank banke. Visą informaciją apie šių žmonių nuostabią veikla skaitykite www.paguoda.lt
Taip pat pirkdami pas mus batutą ir pervesdami šiai asociacijai 5 eurus - iš mūsų gausite papildoma 5 eurų nuolaidą. Jei iš trisdešimties tūkstančių pamačiusių mūsų skelbiamą akciją nors tūkstantis perves po vieną eurą - bus didelė parama vėžiuku sergantiems vaikučiams. Nebūkime abejingi.Ar pradžiuginai savo vaiką? Ar nori pamatyti blizgančias iš meilės ir nuostabos akis? O beje, gal nori sugrįžti i vaikystę? 
Pats geriausias vaistas vaikui fiziškai sustiprėti, o gal net tapti garsiu sportininku! 

P.S. Batutas naudojamas visus metus, bet kokiu oru, jis juk neperšlampamas, o patikėkit, kaip malonu šokinėti lyjant arba sningant snieguciui! 

 

 

 

 

 

3,05m batutas su tinklu ir apsaugomis ant spyruoklių
3,05m batutas su tinklu ir apsaugomis ant spyruoklių
surinkimas
Surinkimas
surinkimas
Surinkimas
 
surinkimas
Surinkimas
surinkimas
Surinkimas
surinkimas
Surinkimas
 
surinkimas
Surinkimas
surinkimas
Surinkimas
surinkimas
Surinkimas